RC Rally Brno

translate to english

Celkové pořadí v sezóně 2016

vysledky

06.11.16 / xvlastix / Ostatní

Závod ve Vyškově uzavřel devátý ročník šampionátu Rally Brno 2016. Konečné výsledky celkového pořadí, pořadí týmů, dvoukolek, historiků a všech věkových kategorií naleznete Zobrazit

Články

Jednodenní fůze MČR RC Rally a Rally Brno

Nepojmenován

12.10.16 / xvlastix / Ostatní

Po "dlouhých" jednáních s promotérem...
Zobrazit

Malá změna v kalendáři

weather-change

22.08.16 / xvlastix / Ostatní

Bohužel, vzhledem k vytrvalému dešti, jsme v...
Zobrazit

2 závody 2WD rozhodnou o titulu Mistra ČR

mcr2016

12.07.16 / xvlastix / Ostatní

Již o víkendu 16.-17.7. se roztočí kola...
Zobrazit

Dočasné pozastavení všech aktivit

blank

23.06.16 / xvlastix / Ostatní

Po zvážení všech okolností jsme dospěli k...
Zobrazit

Je před námi dvoudenní Blackboard Rally 2016

bb2013_2_sekacka

14.06.16 / xvlastix / Reportáže

Rád bych pozval všechny RC rally závodníky na...
Zobrazit

Archív článků

Krátké zprávy

06.11.2016 16:22 / xvlastix
9. sezóna šampionátu Rally Brno skončila posledním, již 13. závodem ve Vyškově. Výsledky závodu jsou zde:XIII. Vyškov Fall 2016

09.10.2016 16:51 / xvlastix
Máme za sebou úspěšně závod v nové lokalitě Tvarožná. Výsledky jsou zde:I. Tvarožná RC Rally 2016

19.09.2016 12:10 / xvlastik
Výsledky třetího závodu v Nebovidech jsou zde:III. Nebovidy 2016

22.08.2016 20:35 / xvlastix
Nedělní závod v Nebovidech se bohužel nejel, ale posouvá se na další termín 18.9.

26.05.2016 15:46 / xvlastix
DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ!
Nedělní závod 29. května v Nebovidech je zrušen.

Archív zpráv

Poslední galerie

III. Nebovidy Rally

Nepojmenován

04.10.16 / monkey / Fotky

Fotogalerie z třetího závodu v Nebovidech.
Zobrazit

VII. Blackboard Rally

Nepojmenován

10.08.14 / monkey / Videa

Video by Jan Šmarda
Zobrazit


MZ-Racing - Internetový obchod s rádiem řízenými modely

Celkové pořadí

Pořadí Jméno Body
1 Horák Aleš 246
2 Pavlát Petr 228
3 Wagner Tomáš 206
4 Vacek Josef 206
5 Šmarda Jan 203
6 Hrouzek Jindřich 196
7 Klinkáček Lubomír 195
8 Hostinský Lukáš 186
9 Pospíšil Vlastik 184
10 Konecký Jakub 183

Kompletní výsledky

Týmy

Pořadí Jméno Body
1 Team LančiaMartini 443
2 Five team 435
3 RB Racing Team 407

Kompletní výsledky

2WD

Pořadí Jméno Body
1 Pospíšil Vlastik 196
2 Daniel Ondřej 190
3 Pospíšil Kuba 176

Kompletní výsledky

Super Junior

Pořadí Jméno Body
1 Pospíšil Kuba 250
2 Toušek ml. Petr 142
3 Tecl Florian 92

Kompletní výsledky

Junior

Pořadí Jméno Body
1 Wagner Tomáš 250
2 Hofman Patrik 230
3 Martinek Adam 94

Kompletní výsledky

Veteran

Pořadí Jméno Body
1 Pavlát Petr 244
2 Vacek Josef 234
3 Hrouzek Jindřich 226

Kompletní výsledky

Historic

Pořadí Jméno Body
1 Vacek Josef 246
2 Hrouzek Jindřich 236
3 Hostinský Lukáš 224

Kompletní výsledky

Fan Club